Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
12 + 8 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

На Кіровоградщині обговорили запобігання захворюванню бджіл та заходи при їх отруєнні

За ініціативи Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області відбулася серія семінарів-нарад на тему: «Профілактика та першочергові заходи при отруєнні бджіл».

У заходах взяли участь представники районних управлінь та відділів Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, державних лікарень ветеринарної медицини, державних лабораторій, департаменту агропромислового розвитку ОДА, спілки бджолярів, пасічники, керівники агроформувань, фітосанітарні інспектори області. Також до семінарів-нарад долучилися представники райдержадміністрацій та об’єднаних територіальних громад.

На заходах обговорювали питання щодо проведення обліку та паспортизації пасік, відбору проб і проведення лабораторно-діагностичних досліджень, запобігання отруєнням бджіл, дії пасічників при підозрі на отруєння бджіл та співпрацю між органами місцевого самоврядування, сільськогосподарськими виробниками та пасічниками.

Присутні проаналізували основні норми застосування засобів захисту рослин у господарстві, вимоги діючого законодавства в галузі бджільництва та адміністративну відповідальність в разі їх порушення.

На Кіровоградщині обговорили запобігання захворюванню бджіл та заходи при їх отруєнні