Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
17 + 1 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

На Миколаївщині відбулася зустріч щодо запровадження пілотного проекту із контролю сирого молока

У Миколаєві відбулася обласна нарада щодо старту пілотного проекту «Програма контролю сирого молока», що реалізується Проектом SAFOSO з безпечності молока та Держпродспоживслужбою.

Ціллю заходу стало інформування потенційних учасників пілотного проекту про особливості впровадження програми контролю сирого молока в Миколаївській області, важливість прозорої та простежуваної системи контролю якості та безпечності сирого молока.

Дана нарада у Миколаївській області стала першою з низки аналогічних заходів, які Держпродспоживслужба України спільно з її територіальними органами у співпраці з Проектом з безпечності молока планує організувати також у Вінницькій, Полтавській та Харківській областях.

Захід відвідало близько 70 учасників, серед яких - представники господарств з виробництва молока, пунктів заготівлі молока, молокопереробних підприємств області, керівництво Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, обласні та районні інспектори, представники Миколаївської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби та міжрайонних державних лабораторій Держпродспоживслужби.

В.о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Олег Калнаус подякував швейцарсько-українському проекту з безпечності молока за плідну співпрацю та наголосив на важливості започаткування пілотної програми контролю сирого молока в Миколаївській області.

Ігор Кравченко, керівник Проекту, поінформував учасників про Концепцію Пілотного проекту «Програма контролю сирого молока» та особливості його реалізації в області.

Валерій Малай, директор Миколаївської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, розповів про лабораторну спроможність при дослідженні сирого молока, роль лабораторії в рамках Пілотного проекту.

Координатор 3 компоненту Проекту з безпечності молока Ірина Висоцька презентувала особливості нового харчового законодавства, що формує підґрунтя для запровадження нових підходів до приватно- державного контролю виробництва молока та презентувала програмне забезпечення «Молочний модуль», його функціонал та можливості.

Проект з безпечності молока висловлює подяку керівництву та фахівцям Головного управління Держпродспоживслужби у Миколаївський області за організацію заходу.

Довідково

«Молочний модуль» - це програмний додаток, який буде інтегрований до Головної інформаційної системи Держпродспоживслужби і сприятиме співпраці операторів ринку з лабораторіями та компетентним органом з метою виконання вимог нового національного законодавства. Молочний Модуль забезпечує наступні рішення для оператора ринку:

− Реєстрація акту про відбір зразків;

− Постійний доступ до результатів досліджень сирого молока;

− Сповіщення про нові результати лабораторних досліджень молока;

− Розрахунок змінної середньої геометричної величини ЗБЗ та КСК на основі результатів лабораторних досліджень відповідно до нормативних документів Держпродспоживслужби;

− Сповіщення відповідальних районних і обласних інспекторів про результати лабораторних досліджень, що перевищують граничні значення;

− Дозволяє проводити статистичний аналіз результатів досліджень та відображає їх у вигляді графіків;

− Сповіщає про затримки у графіку відбору зразків для дослідження на показники критеріїв придатності сирого молока відповідно до Програми контролю сирого молока;

− Дозволяє надавати результати своїх лабораторних досліджень третім особам (наприклад, молокопереробним підприємствам) шляхом надсилання результатів на електронну адресу, вказану користувачем.

На Миколаївщині відбулася зустріч щодо запровадження пілотного проекту із контролю сирого молока