Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
5 + 6 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Україна та Польща обговорили співробітництво у сфері сільського господарства

27 лютого поточного року начальник Управління міжнародного співробітництва Держпродспоживслужби Ольга Шевченко у складі української делегації на чолі із заступником Міністра аграрної політики та продовольства України Оленою Ковальовою взяла участь у п’ятому засіданні українсько-польської робочої групи з питань сільського господарства, що проходить у м.Варшава (Республіка Польща).

Даний захід проводився у контексті підготовки 7-го спільного засідання Українсько-польської Міжурядової комісії з питань економічного співробітництва.

Учасники обговорили конкретні напрямки двосторонньої співпраці в галузі сільського господарства, зокрема торгівлю агропромисловою продукцією, товарами у сферах насінництва та ветеринарії, експертне співробітництво.

Також присутні обговорили врегулювання ряду питань взаємної торгівлі та продовження співробітництва у сфері обміну інформацією в галузі наукових досліджень, селекції та випробувань нових сортів рослин та умов для взаємного доступу до ринків, розробку спільної селекційної програми зі створення нових сортів рослин.

Результати спільної роботи групи будуть винесені на засідання Українсько-польської Міжурядової комісії з питань економічного співробітництва.

Ольга Шевченко відзначила, що Україна вітає підтримку Євросоюзу та Польщі в рамках реалізації Програми боротьби зі сказом, а також підтримує ініціативу польської сторони щодо продовження даної угоди на наступні три роки.

Україна та Польща обговорили співробітництво у сфері сільського господарства