Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
11 + 9 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Канадські інспектори завершили роботу в Україні з оцінки системи державного контролю в сфері бджільництва

В Україні з 18 по 22 лютого 2019 року працювала місія інспекторів компетентного органу Канади з оцінки системи контролю в сфері бджільництва.

У рамках своєї роботи канадські інспектори провели ряд зустрічей з керівництвом та спеціалістами центрального апарату Держпродспоживслужби, ознайомилися зі структурою, функціями і повноваженнями Держпродспоживслужби та її територіальних органів, а також з вітчизняною системою державних лабораторій.

У рамках місії представники компетентного органу ознайомляться з роботою територіальних органів Держпродспоживслужби, племінних пасік у Закарпатській та Полтавській областях, а також з діяльністю Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, який є національною референс-лабораторією.

У рамках підсумкової зустрічі в Києві з представниками центрального апарату Держпродспоживслужби Перший заступник Голови Андрій Жук подякував канадським колегам за плідну роботу.

Він висловив сподівання, що за результатами опрацювання матеріалів, які канадські колеги зібрали під час роботи в Україні, остаточний звіт Держпродспоживслужба отримає найближчим часом та він місії міститиме перспективи розширення експортних можливостей для української галузі бджільництва.