Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
1 + 2 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Тероргани Держпродспоживслужби за півроку перейдуть на електронний документообіг

Територіальні органи Держпродспоживслужби впродовж піврічного строку провинні перейти на електронний документообіг. Таке завдання поставив Голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимир Лапа перед начальниками головних управлінь під час колегії Держпродспоживслужби за підсумками 2018 року.

«Зараз ми передаємо всім головним управлінням Держпродспоживслужби в областях і місті Києві та регіональним службам державного ветеринарно-санітарного контролю й нагляду на державному кордоні та транспорті відповідне технічне обладнання і необхідну кількість ліцензій для провадження діяльності через систему електронного документообігу. Завдання керівників – належним чином організувати процес та забезпечити участь персоналу у навчаннях, щоб ця система у повній мірі запрацювала уже через півроку», - наголосив Володимир Лапа.

Він зазначив, що впродовж першого кварталу поточного року територіальні органи повинні відпрацювати систему електронного документообігу в тестовому режиму таким чином, щоб до липня 2019 року всі процеси створення, відправлення, передавання, одержання, оброблення, використання і зберігання електронних документів та копій паперових документів в електронному вигляді були об’єднанні  з системою електронного документообігу центрального апарату Держпродспоживслужби.

Володимир Лапа зауважив, що паралельно ведеться робота над інтеграцією електронної системи документообігу Держпродспоживслужби з системою електронної взаємодії центральних органів виконавчої влади.

Зазначимо, що з метою формування і виконання Національної програми інформатизації Уряд своїм розпорядженням від 20 червня 2018 р. № 421 через Державне агентство з питань електронного урядування виділив кошти для впровадження системи електронного документообігу в ряді центральних органів виконавчої влади, в тому числі й у Держпродспоживслужбі.

У Держпродспоживслужбі система електронного документообігу працює з березня 2017 року.