Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
9 + 5 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Проект з безпечності молока продовжує проведення навчань з оцінки ризиків

Наприкінці грудня 2018 року відбувся технічний семінар з підготовки представників Держпродспоживслужби щодо основних принципів оцінки ризиків в галузі охорони здоров'я тварин і людей та безпечності харчових продуктів, який провели представники швейцарсько-українського проекту «Створення системи контролю за безпекою харчових продуктів на основі оцінки ризиків у циклі виробництва та збуту молочних продуктів».

Основною метою семінару було оновлення знань учасників щодо концепції оцінки ризику по методології МЕБ, ознайомлення з методологією процесу елісітації, фіналізування шляхів ризику і старт оцінки ризику ймовірності потрапляння і поширення вірусу ЗВД на території України.

У тренінгу взяла участь група з оцінки ризику, до складу якої включені ветеринари, епідеміологи, лабораторні фахівці та інші фахівці Держпродспоживслужби центрального і обласних управлінь, ДНДІ з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, а також інші зацікавлені особи.

Тренери оновили знання учасників щодо загальних концепцій оцінки ризиків, зокрема за методологією МЕБ, представили модель оцінки ризику для ЗВД та методологію процесу елісітації. Під час тренінгу також було презентовано дані для оцінки ризику, які збиралися учасниками групи з оцінки ризику. Другий і третій день тренінгу був присвячений практичній частині, зокрема процесу елісітації (синтезу думок експертів) за допомогою голосування в програмі Ментіметр.

Надалі усі отримані дані будуть узагальнені і проаналізовані. На наступному тренінгу відбудеться представлення проміжних результатів процесу елісітації і продовження роботи по іншим шляхам ризику.

Наприкінці тренінгу учасники отримали сертифікати про проходження навчання за програмою курсу технічних семінарів з підготовки фахівців щодо основних принципів оцінки ризиків в сфері охорони здоров’я тварин і людей та безпечності харчових продуктів.

Проект з безпечності молока продовжує проведення навчань з оцінки ризиків