Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
2 + 16 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Володимир Лапа: Головна ціль здійснення державного контролю в сфері харчових продуктів – забезпечення населення безпечною продукцією

Головна мета Держпродспоживслужби при здійсненні державного контролю – не збільшення періодичності контролю операторів ринку в сфері виробництва харчових продуктів, а забезпечення населення безпечними товарами, відзначив 14 грудня Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа під час круглого столу «Мораторій на перевірки бізнесу закінчується, що далі».

Захід був організований Державною регуляторною службою та у круглому столі взяла участь Голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна.

Також були присутні представники Торгово-промислової палати,  громадськості.

Володимир Лапа відзначив, що для цього здійснення державного контролю в сфері виробництва харчових продуктів відбувається на основі ризико-орієнтованого підходу. Але, для виробників продуктів харчування найбільш високого ступеня ризику періодичність контролю складає раз на квартал – це зокрема стосується боєнь та підприємств із переробки продукції тваринного походження.

Також Володимир Лапа наголосив, що наразі планові перевірки в даній сфері проводяться на основі уніфікованої форми акту, а плани їх проведення оприлюднені для ознайомлення на сайті Держпродспоживслужби та Державної регуляторної служби України, але – без зазначення конкретної дати та здійснюються без попередження.

Учасники обговорили особливості здійснення контролю в різних сферах, права бізнесу та повноваження контролюючих органів при здійсненні заходів планового та позапланового державного контролю.