Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
1 + 0 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Відбулося професійне навчання фахівців Держпродспоживслужби щодо кращих практик для виробництва безпечного молока та молочних продуктів

З 29 жовтня по 10 грудня 2018 року на базі електронної системи дистанційного навчання “Moodle” проведено професійне навчання державних інспекторів, державних ветеринарних інспекторів та фахівців Держпродспоживслужби на тему: «Важливість використання найкращих практик для виробництва безпечного молока та молочних продуктів». Участь у ньому взяли працівники головних управлінь Держпродспоживслужби у Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Полтавській та Харківській областях.

Курс «Важливість використання найкращих практик для виробництва безпечного молока та молочних продуктів» містить цілий ряд рекомендацій, що сприяють належному веденню молочного тваринництва, а саме щодо управління здоров’ям, утримання і благополуччя тварин, ветеринарного супроводу, годівлі стада, вирощування телят, гігієни доїння, зберігання молока на фермі, його транспортування, контролю якості, безпечності та фальсифікації молока.

Сучасний підхід в системі контролю за безпечністю харчових продуктів вимагає відповідних змін від традиційної регулюючої ролі інспектора до бачення інспектора як професійної діяльності у сфері безпечності харчових продуктів. Практичні інспектори повинні бути обізнані щодо можливих найкращих практик в різних напрямках, щоб завжди бути на рівні з виробниками молока, а також мати змогу надавати рекомендації для поліпшення ситуації при виникненні певних невідповідностей.

12 та 13 грудня 2018 року було проведено фінальне тестування слухачів вищезазначеного курсу з метою об’єктивної оцінки набутих знань та вмінь (професійної компетенції).

Участь у ньому взяли 150 осіб, а саме: Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області – 40 осіб; Головне управління Держпродспоживслужби в Полтавській області – 43 особи; Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області – 36 осіб; Головне управління Держпродспоживслужби у Миколаївській області – 29 осіб; Головне управління Держпродспоживслужби у Луганській області - 2 особи.

За підсумками проведеного фінального тестування найкращі результати показали фахівці Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області – середня оцінка склала 92%, друге місце посіли Головне управління Держпродспоживслужби в Полтавській області - середня оцінка склала 88%. Третє місце поділили між собою із середньою оцінкою 86% головні управління Держпродспоживслужби у Харківській та Миколаївській областях.

Особливо хотілось би відмітити індивідуальне фінальне тестування наступних працівників Держпродспоживслужби:

Пікуль Геннадій Іванович – начальник Головного управління Держпродспоживслужби у Полтавській області, який побив всі рекорди, набравши 100% правильних відповідей;

Задорожня Світлана Юріївна – заступник начальника Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини – начальник відділу державного контролю Головного управління Держпродспоживслужби у Луганській області, яка отримала 99% правильних відповідей;

4 особи – працівники Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, які набрали – 98% правильних відповідей, такі як – Костюк Тетяна Аркадіївна, В’юник Сергій Іванович, Сарайкіна Наталія Андріївна та Федчишина Діана Михайлівна;

Всі 150 учасників навчання отримали Сертифікати про успішне проходження навчального курсу: “Важливість використання найкращих практик для виробництва безпечного молока та молочних продуктів” обсягом 240 годин.

Бажаємо наступним призначеним працівникам Держпродспоживслужби даного навчального курсу отримати такі ж, або ще кращі результати фінального тестування.

Відбулося професійне навчання фахівців Держпродспоживслужби щодо кращих практик для виробництва безпечного молока та молочних продуктів