Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
3 + 2 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

На Херсонщині відбувся семінар із впровадження цифрових технологій у роботу інспекторів Держпродспоживслужби

На базі Херсонської регіональної державної лабораторії ім. проф. Л.С. Ценковського Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів відбувся семінар-навчання з впровадження цифрових технологій і картографічного забезпечення державного нагляду (контролю) у сфері санітарного законодавства для підвищення ефективності роботи інспекторів Держпродспоживслужби.

Участь у заході взяли керівники, головні та провідні спеціалісти структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

Своїм досвідом з присутніми поділилися фахівці Бериславського районного управління, де протягом кількох місяців в рамках пілотного проекту фахівці територіального управління разом з Управлінням державного нагляду (контролю) за дотриманням санітарного законодавства відпрацьовалио принципи нанесення на Google Maps підконтрольних об’єктів у сфері нагляду за дотриманням санітарного законодавства у дитячих дошкільних та шкільних навчальних закладах. Маючи доступ до створеної карти, можна побачити наочно всі наявні заклади на території району та отримати он-лайн інформацію по будь-якому з них, а саме, коротку характеристику та результати проведених перевірок/обстежень.

За словами начальника Управління державного нагляду (контролю) за дотриманням санітарного законодавства ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області Тараса Години-Арюпіна, аналогічна робота буде проведена й стосовно підприємств питного водопостачання, закладів охорони здоров’я тощо.

Під час наради було висвітлено поетапний процес створення даного ресурсу з метою подальшого розповсюдження територією всієї Херсонської області. У результаті проведеної роботи очікується отримання наочного, скомпонованого, швидкодоступного он-лайн інструменту роботи, що дозволить прискорити аналітичну роботу державним інспекторам Держпродспоживслужби, а також посилити контрольні функції вищого керівництва.

Ініціатором інноваційного впровадження виступив начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Сергій Шевченко.

«Зважаючи на значний прогрес у сфері цифрової інформатизації, ми впроваджуємо в нашу діяльність всі сучасні методи і це, безперечно, позитивно впливатиме на результати нашої роботи як контролюючого органу. Пілотний проект, реалізований у Бериславському районі – це тільки початок. В перспективі така технологія має бути впроваджена по всіх напрямках діяльності Держпродспоживслужби Херсонщини, а це – безпечність харчових продуктів, ветеринарна медицина, захист споживачів, фітосанітарна безпека тощо», зазначив Сергій Шевченко..

Учасники семінару розглянули порядок складення картосхем, їх наповнення та використання у роботі. За словами розробників даного он-лайн ресурсу, опанувати новою технологією зовсім не складно, проте у подальшому вона значно полегшить роботу державних інспекторів.

На Херсонщині відбувся семінар із впровадження цифрових технологій у роботу інспекторів Держпродспоживслужби