Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
5 + 4 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

На Чернігівщині для дітей провели екскурсію Держпродспоживслужбі, лабораторії та ветлікарні

12 грудня поточного року до ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області завітала група дітей на екскурсію у День відкритих дверей, що була приурочена до Всеукраїнського тижня права.

Із візитерами зустрілися начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Юрій Павлішен та інші фахівці Служби.

Діти відвідали основні підрозділи Управління та ознайомилися зі специфікою їх роботи. Зокрема, про діяльність Чернігівської міської державної лікарні ветеринарної медицини розповіла ветеринар Ірина Змієвська, яка провела дітям екскурсію закладом, показала де і як лікують тварин та пригостила малечу цукерками.

Наступним діти оглянули віварій – місце де живуть піддослідні тварини. «Завдяки цим мишам, морським свинкам, кроликам і навіть барану, ми можемо діагностувати серйозні захворювання. Як бачите, тварини у нас доглянуті. Їх ніхто не вбиває і не мучає, як ви бачили у фільмах. Просто коли потрібно провести аналіз, ми беремо у них кров на аналізи», - розповіла заступник директора, завідувач відділом імунологічних досліджень чернігівської регіональної державної лабораторії Ірина Сероштан.

Далі Ірина Сероштан показала дітям лабораторію Держпродспоживслужби. Вони дізналися, де саме, хто і як перевіряє продукцію, яку вони щодня споживають, чим небезпечні важкі метали і чому для дослідів потрібна «мертва вода» (суперочищена вода, яка пройшла подвійну дистиляцію і не придатна для споживання людиною через те, що вимиває з організму корисні речовини).

Особливий ажіотаж у малечі викликали відвідини серця Управління – кабінету керівника. Діти із задоволенням посиділи у кріслі начальника і провели швидку «нараду» із фото звітом.

«На десерт» малеча відвідала музей історії ветеринарної медицини. Там, за смаколиками, вони дізнались від начальника відділу правового забезпечення Ірини Захарченко про свої права споживача, а також на що варто звертати увагу купуючи цукерки та інші продукти у магазині.

На Чернігівщині для дітей провели екскурсію Держпродспоживслужбі, лабораторії та ветлікарні