Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
3 + 17 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Про результати виконання Програми «Дітям Прикарпаття – якісне харчування» станом на 01.12.2018 року

Держпродспоживслужбою Івано-Франківської області продовжується виконання регіональної цільової Програми «Дітям Прикарпаття - якісне харчування». 

Так, станом на 01.12.2018 року  відібрано для досліджень  харчові продукти в  338 закладах  (із 669 шкільних навчальних  та 295 дошкільних дитячих закладів, що діють на Прикарпатті, і в яких  організовано харчування близько 400 тисяч дітей).

А саме: 

-

За результатами лабораторних випробувань встановлено, що 38  зразків харчових продуктів (м'ясо - 3, м’ясопродукти - 2, молоко - 1, сир твердий - 4, масло солодковершкове - 19, овочі - 14, олія - 1, риба морожена - 6) у Богородчанському, Верховинському, Городенківському, Долинському, Калуському, Надвірнянському, Рогатинському, Снятинському, Тлумацькому, Тисменицькому районах, м. Івано-Франківську, м. Яремче не відповідали  вимогам нормативної документації, що складає 4,5% від досліджених;   

За результатами лабораторних випробувань встановлено, що 12 зразків харчових продуктів (сир твердий - 2, масло солодко вершкове - 6, овочі - 4) у Верховинському, Галицькому, Коломийському, Рогатинському районах та  м. Івано-Франківську не відповідали вимогам нормативної документації, що складає 3,5% від досліджених.   

За наслідками проведеної роботи:

1. Постачальниками змінено  виробників: масла - 10, сиру - 4, овочів - 5.

2. Проведено позапланових заходів контролю - 25, складено актів - 25, складено приписів - 16, надано рекомендацій - 25.

3. За результатами проведених заходів державного контролю  змінено 6 постачальників.

4. Зупинено обіг 570,8 кг  невідповідних харчових продуктів, в тому числі 503,3 кг - в школах та 67,5 кг - в ДНЗ.

5. Надіслано 81 рекомендаційний лист керівникам закладів, 59 листів-повідомлень в управління освіти, 59 - в  РДА та ОТГ,  51 лист - постачальникам. Підготовлено 13 листів про невідповідність продукції виробників в інші області.

Надавались суб’єктам господарювання рекомендації щодо відповідності маркування харчових продуктів та забезпечення їх простежуваності по харчовому ланцюгу, підтвердження супровідними документами походження та відповідності харчових продуктів. 

6. Надано рекомендації щодо зміни передбачуваного використання та заміни на відповідну овочеву продукцію 14 виробникам овочів.

7. Надані рекомендації для відділів освіти РДА, ОТГ щодо умов проведення тендерів  по забезпеченню харчовими продуктами шкіл та ДНЗ.

Виконання Програми «Дітям Прикарпаття – якісне харчування» продовжуватиметься до закінчення навчального року. Інформація про проведену роботу Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  буде постійно оновлюватись.

Про результати виконання Програми «Дітям Прикарпаття – якісне харчування» станом на 01.12.2018 року