Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
5 + 6 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

На Франківщині відбувся семінар-навчання для працівників Головного управління та установ Держпроспоживслужби

Впродовж 04-06 грудня 2018 року Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проведело комплексний підсумковий семінар-навчання з актуальних питань роботи Служби, проблем, шляхів їх вирішення та напрямків вдосконалення в 2019 році.

Участь в заході взяли начальники та спеціалісти управлінь, відділів Головного управління  (в т.ч. районних, міських управлінь, відділів); начальники районних та міських державних лікарень ветеринарної медицини; директори державних міжрайонних та регіональної лабораторій Держпродспоживслужби; директори Івано-Франківської та Калуської державних міських лабораторій ветсанекспертизи, начальники відділів та спеціалісти ДУ «Івано-Франківська фітосанітарна лабораторія»,  а також головні бухгалтери установ Держпродспоживслужби.

Після розгляду загальних питань (в т.ч. окремого профільного семінару з питань запобігання корупції; навчання з питань охорони праці та пожежної безпеки, а також відповідальних за ведення газового господарства), учасники продовжили роботу за трьома секціями: безпечність харчових продуктів, ветеринарна медицина, дотримання санітарного законодавства та лабораторно-діагностична робота; фітосанітарна безпека; фінансовий та бухгалтерський облік.

Учасники проаналізували основні напрямки роботи, обмінялися досвідом, напрацювали шляхи та методи вирішення проблемних питань. 

Подібна практика проведення навчань, як одного із способів співпраці структурних підрозділів та підвищення професійної компетентності працівників, буде застосовуватись в Держпродспоживслужбі Івано-Франківщини і надалі.

На Франківщині відбувся семінар-навчання для працівників Головного управління та установ Держпроспоживслужби