Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
3 + 0 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Голова Держпродспоживслужби взяв участь у роботі Комітету асоціації Україна – ЄС у торговельному складі

Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа взяв участь у роботі третього засідання Комітету асоціації Україна – ЄС у торговельному складі.

Під час зустрічі учасники засідання обговорили ефективність торгівлі товарами та послугами між Україною та ЄС, окреслити основні технічні бар’єри в торгівлі, проаналізували законодавчі та інституційні реформи в Україні, основні аспекти митного оформлення та сприяння торгівлі, а також стан адаптації українського законодавства до вимог Євросоюзу.

Зокрема, Голова Держпродспоживслужби доповів про поточний стан імплементації положень Розділу ІV «Торгівля і питання, пов’язані з торгівлю» Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у частині санітарних та фітосанітарних заходів.

Володимир Лапа зосередив увагу присутніх на реформі системи безпеки харчових продуктів в Україні, доступі українських сільськогосподарських та харчових продуктів на ринок ЄС, зокрема щодо довготривалої процедури допуску українського насіння на ринок ЄС та проблемних питань експорту продукції тваринництва.

Учасники зустрічі також обговорили питання адаптації регуляторних актів до вимог ЄС, антимонопольне регулювання та наближення України до норм цифрового єдиного ринку ЄС.

Третє засідання Комітету асоціації Україна – ЄС у торговельному складі працюватиме до 23 листопада 2018 року.