Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
7 + 9 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Держпродспоживслужба Нідерландсько-Український молочний центр обговорили перспективи співробітництва

20 листопада 2018 року в Держпродспоживслужбі відбулася зустріч представників Сектору організації професійного навчання та Проекту Нідерландсько-Українського молочного центру.

Під час зустрічі завідувач Сектору організації професійного навчання Наталія Костіна ознайомила координатора проекту Нідерландсько-Українського молочного центру Вікторію Кокоріну із специфікою роботи Сектору організації професійного навчання.

Зокрема, вона зазначила, що основним завданням Сектору є: забезпечення якості та безперервності навчання працівників Держпродспоживслужби з метою постійного розвитку їх професійної компетентності; запровадження нових підходів у професійному навчанні, у тому числі шляхом переходу на дистанційне навчання. З цією метою в Держпродспоживслужбі завершується впровадження електронної системи дистанційного навчання на платформі “Moodle”, яка має охопити територіальні органи, установи та підприємства, що належать до сфери її управління.

Наталія Костіна відзначила, що в електронній системі дистанційного навчання “Moodle” створено навчальний курс на тему: “Важливість використання найкращих практик для виробництва безпечного молока та молочних продуктів” та проходять наразі професійне навчання державні інспектори та державні ветеринарні інспектори головних управлінь Держпродспоживслужби у Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Полтавській та Харківській областях.

Крім того, учасники зустрічі розглянули інші тематики навчання, визначені Планом професійного навчання працівників апарату Держпродспоживслужби, територіальних органів, установ та підприємств, що належать до сфери управління Держпродспоживслужби на 2018-2020 роки.

Зі своєї сторони Вікторія Кокоріна поінформувала, що тренери Нідерландсько-Українського молочного центру проводять в Україні для молочних фермерів навчальні курси та практичні тренінги з питань організації молочного скотарства, поєднуючи теоретичний матеріал із заняттями на фермах. Також, надають консультації щодо управління та здоров’я тварин, впровадження на українських молочних господарствах ефективного контролю якості, що сприятиме підвищенню їх конкурентоспроможності на світовому ринку. Також залучають провідних експертів у галузі освіти до розробки навчальних програм.

За підсумками зустрічі, сторони домовилися налагоджувати співпрацю між Держпродспоживслужбою та Проектом Нідерландсько-Українського молочного центру, а саме щодо надання Проектом практичної допомоги у створенні навчальних курсів відповідно до тематики, визначеної Планом професійного навчання.

Крім того, Проект зацікавлений у тому, щоб фахівці Держпродспоживслужби пройшли стажування та ознайомилися з найкращими практиками виробництва безпечного молока та молочних продуктів на підприємствах Нідерландів.

Нідерландсько-Український молочний центр (DUDC) – це трирічний проект Уряду Нідерландів, направлений на допомогу українському молочному сектору підвищити якість та кількість виробленого молока, а також завершити інституційну реформу галузі.

Проект фокусується на таких двох складових: практичному навчанні та інституційному розвитку українського молочного сектору.

Основна мета – Україна, як успішна країна-експортер молочних продуктів. Проект сприятиме цьому через поліпшення якості практик в ланцюзі і просуванні прозорого й ефективного моніторингу захворювань, індивідуального контролю якості молока, співпраці між гравцями галузі тощо.

Проект стартував в Україні 1 квітня 2016 року.

Держпродспоживслужба Нідерландсько-Український молочний центр обговорили перспективи співробітництва