Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
9 + 6 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Ефективна співпраця виконавчої та місцевої влади Львівщини сприяла комплексній ідентифікації худоби в регіоні

У Львівській області представники Львівської обласної державної адміністрації, Головного управління Держпродспоживслужби в Львівській області, Львівської філії Державного підприємства «Агентства з ідентифікації і реєстрації тварин», члени сільських, селищних або міських рад у вересні-жовтні поточного року спільно здійснили інвентаризацію поголів’я великої рогатої худоби (ВРХ) та встановили, що понад третина тварин даної категорії, що утримуються населенням, є неідентифікованою. Із власниками проводиться відповідна роз’яснювальна робота щодо механізмів ідентифікації худоби та можливості отримання бюджетних дотацій на утримання молодняка ВРХ.

За результатам даної інвентаризації будуть приведені у відповідність дані Єдиного державного реєстру тварин. Загалом, спільною тенденцією для всіх районів області є значна наявність непроідентифікованих тварин, що становить 38% від наявного поголів’я.

Дана робота була спільно проведена представниками різних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з метою отримання достовірної інформації про наявність тварин та можливості більш цілеспрямовано довести інформацію до власників тварин про надання бюджетних дотацій за утримання молодняка великої рогатої худоби та динамічної оцінки дієвості бюджетних програм у разі їх продовження на наступні роки, відповідно до доручення Голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки.

Проведення такої масштабної роботи  є прикладом належної взаємодії між обласними, районними державними адміністраціями, ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області та її територіальними управліннями, державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» та органів місцевого самоврядування. Сторони відзначили, що ці результати дозволили місцевим органам самоврядування персонально поінформувати власників тварин про можливість отримання бюджетних дотацій. Також отримані дані дадуть представникам Держпродспоживслужби можливість цілеспрямовано планувати та здійснювати ветеринарно-санітарні заходи, в тому й числі протиепізоотичні.

Питання забезпечення ефективного використання коштів, передбачених у державному бюджеті на спеціальну дотацію за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився в господарствах населення є актуальним наразі як для тваринництва України в цілому, так і для Львівської області, де за підсумками І півріччя 2018 року в особистих селянських господарств утримують понад 90% поголів’я ВРХ і виробляють 90,4% молока.

Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин рекомендує всім власникам неідентифікованих сільськогосподарських тварин звернутися із відповідною заявою про їх ідентифікацію до державних лікарень ветеринарної медицини, що обслуговують їх населені пункти.