Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
9 + 0 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Введення спеціалізації регіональних лабораторій є шляхом до забезпечення безпечного середовища України – Володимир Лапа

Для забезпечення безпекового середовища України необхідно створювати центри компетенції, які б можна було засновувати на базі регіональних лабораторій для проведення досліджень по різним напрямкам – безпечності харчових продуктів. хвороб тварин, атмосферного повітря, води тощо. На цьому 19 жовтня поточного року наголосив Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа під час науково-практичної конференції «Лабораторні дослідження як інструмент забезпечення епізоотичного благополуччя та безпеки харчових продуктів».

Також у заході взяли участь директор Державного науково-контрольного інституту біотехнології і штамів мікроорганізмів Анатолій Головко та представники наукової спільноти

Також він відзначив, що вітчизняний та світовий досвід переконливо свідчить, що лабораторні дослідження є ключом до забезпечення епізоотичного благополуччя та безпечності харчових продуктів для споживачів.

Учасники обговорили проведення моніторингових досліджень, актуальні питання забезпечення належного рівня лабораторного обладнання для регіональних лабораторій та перспективи розбудови лабораторної мережі України.

«Наше завдання – забезпечити ефективність лабораторних досліджень при мінімальному використанні ресурсів державного бюджету», - відзначив Голова Держпродспоживслужби.