Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
2 + 0 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

За 9 місяців поточного року на Луганщині вакцинували від сказу понад 30 тис. котів та собак

За 9 місяців поточного року в Луганській області вакцинували від сказу понад 30 тис. домашніх тварин - 16,1 тис. собак та 14,3 тис. котів. Про це повідомив Перший заступник Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області Андрій Хорошко під час зустрічі із Генеральним консулом Федеративної Республіки Німеччина у Донецьку Вольфгангом Мьосінгером, який прибув до м. Попасна Луганської області із візитом.

Андрій Хорошко наголосив, що у рамках Стратегії боротьби зі сказом в Україні Держпродспоживслужба вживає комплекс ветеринарно-санітарних заходів із метою профілактики та ліквідації випадків сказу. Зокрема, проводиться безкоштовна парантеральна вакцинація домашніх та сільськогосподарських тварин населення, пероральна імунізація диких м'ясоїдних тварин та проведення епізоотологічного моніторингу, що здійснюється шляхом епізоотологічного обстеження, своєчасного виявлення спалахів хвороби та аналізу епізоотичної ситуації.

Учасники обговорили поширення сказу серед безпритульних та диких тварин в Луганській області.

Перший заступник Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області відзначив, що у зв’язку із близькістю до зони бойових дій, на контрольованій державними органами України частина Луганської області є цілий ряд проблем із проведенням пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин шляхом розкладання принад з вакциною, що сприяє поширенню хвороби зокрема і серед безпритульних тварин.

Вольфганг Мьосінгер зазначив, що Федеративна Республіка Німеччина з метою підтримки прифронтових регіонів України  в частині стабілізації епізоотичної ситуації зі сказу тварин виділила Попасній 5 тис. євро на комплекс заходів із регуляції чисельності безпритульних тварин, зокрема – стерилізацію і вакцинацію.

За 9 місяців поточного року на Луганщині вакцинували від сказу понад 30 тис. котів та собак