Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
4 + 8 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Держпродспоживслужба Чернігівщини долучилася до надання гуманітарної допомоги постраждалим в Ічні

Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області спільно з Громадською організацією «Асоціація фахівців ветеринарної медицини в Чернігівській області» долучилося до збору гуманітарної допомоги для евакуйованих та постраждалих від пожежі на арсеналі зберігання боєприпасів в смт Дружба Ічнянського району.

За оперативними даними найбільше зараз потрібні: підгузки, ковдри, матраци, подушки, засоби особистої гігієни, одноразовий посуд, дезінфікувальні засоби для рук, продукти тривалого терміну зберігання.

Вранці 11 жовтня гуманітарну допомогу відправлять у с. Парафіївка до тамтешнього пункту допомоги потерпілим.

Також через тенденцію щодо збільшення надання гуманітарної допомоги з інших регіонів України в населених пунктах і обласному центрі посилено контроль за харчовими продуктами, які надходять до пунктів допомоги.

«Це питання для нас пріоритетне. На кожному пункті постійно чергуватиме наш інспектор. Важливо, щоб не приймали продукти, які швидко псуються: сир чи в’ялену рибу, молочні продукти, яйця тощо», - наголосив на оперативній нараді начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Юрій Павлішен.

Держпродспоживслужба Чернігівщини долучилася до надання гуманітарної допомоги постраждалим в Ічні