Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
6 + 0 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Україна та Великобританія обговорили перспективи співпраці

У ході зустрічі української делегації у складі заступника Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольги Трофімцевої та Голови Держпродспоживслужби Володимира Лапи із представниками Агентства зі стандартів харчових продуктів (FSA), яка відбулася 08.10.2018 у Лондоні (Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії, далі – Велика Британія) сторони обговорили розвиток взаємної торгівлі, перспективи співпраці при здійсненні оцінки ризиків та вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів.

Участь у заході також взяли в.о. директора Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи Олександр Піщанський, Генеральний директор Агентства зі стандартів харчових продуктів Джеймс Фіні та інші.

Також учасники проаналізували функціонування системи безпечності харчових продуктів в Україні і Великобританії, стандарти харчової продукції в Україні, зокрема у контексті її експорту, тощо.

Як відзначив Володимир Лапа, Україна приділяє особливу увагу розбудові ефективної і дієвої системи контролю за якістю та безпекою харчових продуктів із застосуванням кращих європейських практик з метою подальшого розвитку експортного потенціалу вітчизняного агросектору.

Робочий візит української делегації до Лондона проходить на запрошення Посольства Великобританії з метою обміну досвідом з питань вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів та створення референтних лабораторій.

Україна та Великобританія обговорили перспективи співпраці