Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
1 + 12 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Місія США щодо оцінювання системи державного контролю за здоров’ям завершила свою роботу в Україні

5 жовтня 2018 року в Україні завершила роботу місія США, яка працювала в Україні з 1 жовтня та проводила оцінку системи державного контролю за здоров’ям птиці.

Під час візиту представники місії ознайомилися з функціями і повноваженнями Держпродспоживслужби та її територіальних органів, системою державних лабораторій та лікарень ветеринарної медицини, ДНДІ з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, прикордонних інспекційних пунктів, державною програмою спостереження за грипом птиці, діяльністю домашніх подвірних господарств. Особлива увага була приділена організації ветеринарного нагляду на місцях на рівні приватних господарств та птахофабрик, питанням документального супроводу при переміщенню птиці, вакцинації птиці.

Під час роботи в Україні колеги з США побували в Одеській, Львівській, Черкаській та Київській областях. За результатами місії буде складено офіційний звіт про результати оцінки української системи державного контролю за здоров’ям птиці, який буде розміщено на сайті компетентного органу США.