Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
5 + 6 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Уперше за останні роки антирабічна вакцинація диких тварин охоплює майже всю територію України – Микола Сонько

У 2018 році уперше за останній період антирабічна вакцинація диких м’ясоїдних тварин охоплює близько 32 тис. км кв - тобто, майже всю територію України. На цьому 28 вересня наголосив начальник Управління здоров’я та благополуччя тварин Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Держпродспоживслужби Микола Сонько під час науково-практичної конференція «Сказ: поділися знаннями. Збережи життя».

Також він зазначив, що у більшості областей для проведення антирабічної вакцинації залучають авіатранспорт.

Конференція відбулася на базі факультету ветеринарної медицини Національного університету біоресурсів і природокористування України. Участь у заході взяли представники Держпродспоживслужби, МОЗ, науковці, студенти, аспіранти профільних кафедр Національного університету біоресурсів і природокористування України, Київського медичного університету та Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, Харківської державної зооветеринарної академії, виробники вакцин проти сказу тварин, практикуючі лікарі, представники громадських організацій та рабіологи.

Під ході заходу учасники обговорили актуальні питання шляхи боротьби із сказом в Україні, проаналізували останню інформацію щодо даного зоонозу та проблематику профілактики сказу, зокрема - серед безпритульних та диких м’ясоїдних тварин.

Під час проведення другої частини конференції присутні обговорили питання про необхідність розробки загальнодержавної програми з оздоровлення території України від сказу і міжвідомчих методичних рекомендацій щодо єдиних вимог для регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами та системного наукового супроводу імунопрофілактики в Україні.

Уперше за останні роки антирабічна вакцинація диких тварин охоплює майже всю територію України – Микола Сонько