Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
1 + 6 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Володимир Лапа взяв участь у відкритті Міжнародної агропромислової виставки «AGROEXPO-2018» в Кропивницькому

У рамках робочого візиту до Кіровоградської області Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа сьогодні, 26 вересня, взяв участь в урочистому відкритті шостої Міжнародної агропромислової виставки «AGROEXPO-2018».

Керівник Держпродспоживслужби разом з начальником Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Ігорем Бойчуком та керівництвом Кіровоградської області оглянув також експозиції іноземних і вітчизняних виробників техніки та обладнання для агропромислового комплексу, виставку тваринництва та птахівництва, поспілкувався з товаровиробниками.

«Масштаби виставки вражають. Величезна кількість відвідувачів та експозиційних майданчиків свідчить, що вона дійсно стала міжнародною. Це можливість обмінятися досвідом та знайти партнерів товаровиробникам і аграріям. «AGROEXPO» - ефективний майданчик, що сприятиме агропромисловому розвитку держави», – зазначив Володимир Лапа після огляду експозицій.

«AGROEXPO-2018» працюватиме у Кропивницькому впродовж чотирьох днів і передбачає проведення панельних дискусій, круглих столів, семінарів із залученням експертів.

Масштабна агропромислова виставка проводиться на Кіровоградщині вже вшосте. Цього року в «AGROEXPO» беруть участь понад 600 компаній: світові виробники та провідні вітчизняні підприємства, що успішно працюють як на внутрішньому, так і на зовнішніх ринках.

Діапазон тематичних експозицій виставки дуже широкий: рослинництво, техніка та технології, транспорт і спецтехніка, будівництво, енергозабезпечення, екологія, лісове та присадибне господарство, сільський зелений туризм, а також представлено сільськогосподарське тваринництво і птахівництво.

Щорічно збільшуються виставкові площі – цього року вони охоплюють рекордні 125 тисяч квадратних метрів.