Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
3 + 0 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Держпродспоживслужба та канадська делегація обговорили перспективи розвитку двостороннього співробітництва

Голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимир Лапа зустрівся з канадською делегацією у складі представників Посольства Канади в Україні та профільних сільськогосподарських асоціацій Канади.

Під час зустрічі піднімалися питання поточної співпраці між Україною та Канадою, зокрема в контексті річниці дії зони вільної торгівлі між обома країнами.

Також учасники переговорів обговорили перспективи розвитку подальшої співпраці, у тому числі щодо ввезення в Україну племінної худоби та її генетичного матеріалу, а також стосовно експорту з України в Канаду бджіл і бджолопакетів, м’яса птиці, яєчних продуктів, яблук тощо.

Під час зустрічі Володимир Лапа відзначив плідну та фахову співпрацю з компетентним органам Канади в питаннях дотримання міжнародних принципів та стандартів. У свою чергу торговий представник Посольства подякував Службі за нещодавнє підписання міжнародних ветеринарних сертифікатів для ввезення до України кормів для домашніх тварин.