Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
3 + 0 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Вийшло в світ довідково-інформаційне видання «Історія ветеринарної медицини Буковини»

Днями в Чернівецькій області презентовано довідково-інформаційне видання «Історія ветеринарної медицини Буковини» за редакцією начальника ГУ Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Олександра Александрюка.

У виданні детально описана діяльність ветеринарної медицини області за останні 15 років як в контексті діяльності держаних установ, так і з точки зору формування приватних структур, які надають ветеринарні послуги.

Автор книги - начальник Чернівецької обласної державної лікарні ветеринарної медицини Петро Мельник - досить фахово узагальнив і описав досягнуті результати за 15-річний період. Окрема увага приділена стану та ефективності установ районних державних лікарень ветеринарної медицини, державних лабораторій та лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи, а також обласного центру м. Чернівці. Крім того, проаналізована робота колективів обласної державної лабораторії ветеринарної медицини обласної лікарні, ТДВ «Біовест», ТОВ «Фармаветсервіс», Буковинської філії ВАТ УМВС «Укрзооветпромпостач», відділу ветеринарної міліції з проведення карантинних ветеринарних заходів УМВС, прикордонних інспекційних пунктів ветеринарної медицини.

Окремий розділ присвячений формуванню та діяльності Головного управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в Чернівецькій області та всіх його структурних підрозділів у районах та м. Чернівці.

Усі події, які відбувалися за останні 15 років, описані в доступній формі і супроводжуються цікавими фотоматеріалами.

Видання про діяльність служби ветмедицини області за останні роки служитиме хорошим прикладом для всіх, хто працюватиме за цим напрямком у майбутньому. Крім того, книга буде корисним матеріалом для студентів та спеціалістів ветеринарної медицини, сільського господарства, пересічного громадянина та всіх, хто любить чотириногих друзів чи цікавиться діяльністю державної та приватної ветеринарної медицини Буковини.

Вийшло в світ довідково-інформаційне видання «Історія ветеринарної медицини Буковини»