Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
2 + 12 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Держпродспоживслужба та представники відділу зменшення загрози Посольства США обговорили перспективи співпраці на наступні кілька років

24 вересня поточного року Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа та представники відділу зменшення загрози Посольства США та компанії «Блек енд Вітч Спешиал Проджектс. Корп.» обговорили подальшу співпрацю в рамках проекту «Програми залучення до спільної біологічної діяльності» на наступні 3-5 років.

У зустрічі взяли участь менеджер «Програми залучення до спільної біологічної діяльності» Агентства зменшення загрози (АЗЗ) Бренд Сігель, керівник наукових проектів в Україні підрядної організації АЗЗ МО США Саллі Креншо, представник підрядної організації АЗЗ МО США Аманда Хагерман-Томпсон, заступник директора Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Держпродспоживслужби Артем Саєнко та начальник Управління здоров’я та благополуччя тварин Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Держпродспоживслужби Микола Сонько.

Учасники обговорили перспективи проведення інформаційних кампаній для власників тварин, господарств, мисливців та населення в сільській місцевості щодо шляхів та механізмів поширення небезпечних збудників хвороб тварин.

Також присутні окреслили перспективи проведення семінарів та тренінгів для працівників Держпродспоживслужби та підпорядкованих їй лабораторних установ із актуальних питань біобезпеки та біозахисту, зокрема – щодо практики та політики на місцях для стримування АЧС.

У ході заходу фахівці Держпродспоживслужби та представники відділу зменшення загрози Посольства США обговорили пріоритетні напрямки наукових досліджень вірусу африканської чуми свиней (АЧС), проаналізували шляхи профілактики виникнення спалахів АЧС в Україні.

Володимир Лапа подякував представникам проекту «Програми залучення до спільної біологічної діяльності» та наголосив, що наша держава наразі активно проводить роботу із запровадження дотримання світових стандартів, зокрема, у галузі безпечності харчових продуктів, ветеринарії та лабораторної діагностики, тому продовження подальшої співпраці в наступних роках є надзвичайно важливим для України.