Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
9 + 0 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Делегація України бере участь у 28-й Конференції Регіональної Комісії МЕБ по Європі

17 вересня 2018 року у м. Тбілісі (Грузія) розпочалася 28-а Конференція Регіональної Комісії Всесвітньої організації охорони здоров'я тварин (МЕБ) по Європі, яка працюватиме до 21 вересня 201 року. Від України участь у цьому заході візьме делегація Держпродспоживслужби на чолі з Першим заступником Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Андрієм Жуком.

Упродовж тижня роботи Конференції представники української делегації, зокрема, візьмуть участь в обговоренні питань регіонального масштабу, які пов’язані зі здоров’ям та благополуччям тварин, санітарним станом та безпечністю харчових продуктів тваринного походження на етапі виробництва.

Учасники зустрічі розглянуть поточну епізоотичну ситуацію країн-членів МЕБ за результатами поданих річних звітів та позицію України щодо контролю та профілактики інфекційних захворювань тварин.

Делегація України також візьме участь в обговоренні рекомендацій у сфері здоров’я та благополуччя тварин згідно із загальними правилами МЕБ, які будуть винесені на схвалення під час Всесвітньої асамблеї Делегатів МЕБ у травні 2019 року, а також обміняється думками щодо заходів, необхідних для боротьби з транскордонними захворюваннями тварин та зоонозами, а також обговорить шляхи покращення роботи та посилення ветеринарних служб країн-членів МЕБ Європейського регіону.

У рамках роботи 28-ї Конференції Регіональної Комісії МЕБ по Європі відбудуться зустрічі експертних груп і консультації щодо транскордонних хвороб тварин, в т.ч. африканської чуми свиней та нодулярного дерматиту ВРХ.

Крім того, планується, що члени української делегації проведуть ряд двосторонніх перемовини з делегаціями країн-членів МЕБ Білорусії, Естонії, Литви, Польщі, Туреччини, Франції та представниками Європейської Комісії, а також Президентом Регіональної Комісії МЕБ по Європі щодо обговорення нагальних питань у сфері здоров’я та благополуччя тварин.

Делегація України бере участь у 28-й Конференції Регіональної Комісії МЕБ по Європі