Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
8 + 9 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

На Херсонщині Держпродспоживслужба провела семінар-нараду для виробників і переробників молока

На базі Херсонської регіональної державної лабораторії ім. професора Ценковського Державної служби України з безпечності харчових продуктів та захисту споживачів відбувся семінар-нарада на тему «Державний контроль за дотриманням операторами ринку вимог законодавства щодо обігу, виробництву молока, молочної сировини, молочних продуктів». Участь у заході взяли представники підприємств виробників та переробників молока.

Семінар є продовженням низки започаткованих Головним управлінням Держпродспоживслужби в Херсонській області навчально-консультативних заходів із операторами ринку, які беруть участь в обігу харчових продуктів. Попередній семінар відбувся з операторами ринку, які здійснюють забій тварин, переробку продукції забою тварин.

За словами начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Сергія Шевченка, такі заходи спрямованні сприяти налагодженню конструктивного діалогу з представниками бізнес-структур. «Ми знаходимо точки дотику, бачимо проблемні місця і, відповідно, надаємо методичну допомогу бізнес-операторам у питаннях законодавчого поля, які виникають у їх практичній діяльності».

Під час семінару з операторами молочного ринку області були розглянуті питання новітнього законодавства України в молочній галузі, державного контролю за дотриманням операторами ринку вимог законодавства по обігу, виробництву молока, молочної сировини, молочних продуктів, лабораторного контролю показників безпечності молочної сировини та готових молочних продуктів.

У своїй презентації начальник Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Віталій Боярський закцентував увагу на тих законодавчих вимогах, в яких відбуваються зміни в рамках гармонізації до вимог Європейського законодавства, і, відповідно, лабораторний контроль, який повинен здійснюватися при виробництві молочних продуктів.

Серед інших, були розглянуті вимоги до прийому молока від тварин, які утримуються в особистих господарствах населення, відповідність вимогам нормативних документів молока, що надходить до приймального пункту, державний контроль господарств щодо дотримання гігієнічних вимог утримання тварин, що використовуються для виробництва сирого молока та/або молозива та ін. у рамках Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові  продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин».

Під час семінару також звернули увагу на проблему фальсифікації традиційних молочних продуктів немолочними жирами. Такі факти спостерігаються на вітчизняному споживчому ринку і наразі Держпродспоживслужба України поставила завдання перед територіальними структурами посилити контроль за обігом молочних продуктів та більш ретельної  їх перевірки стосовно  фальсифікації немолочними жирами.

У ході семінару взяли участь представники молочного бізнесу Херсонщини-отримали відповіді і консультації з питань їх практичної діяльності в рамках нового законодавчого поля.

На Херсонщині Держпродспоживслужба провела семінар-нараду для виробників і переробників молока