Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
8 + 7 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

У Полтавській області відбувся тренінг для фахівців Держпродспоживслужби

У рамках швейцарсько-українського проекту з безпечності молока відбувся черговий тренінг для інспекторів Головного управління Держпродспоживслужби у Полтавській області. Участь у тренінгу взяли 20 державних інспекторів.

Навчання було спрямоване на оновлення знань учасників стосовно аспектів використання найкращих практик, які використовуються для виробництва безпечного молока та підвищили обізнаність щодо змін в системі контролю за безпечністю харчових продуктів. Також фахівці Держпродспоживслужби практично на молочно-товарній фермі й молокопереробному заводі відпрацювали отримані теоретичні знання.

Перша частина тренінгу була теоретичною. Тренери презентували теми щодо програми управління здоров’ям стада та програми контролю маститів, правильного зберігання і використання ветеринарних препаратів, антимікробної резистентності, покращення виробничих процесів на фермі задля досягнення низьких рівнів загальної бактеріальної забрудненості; ідентифікації тварин, впровадження заходів біологічної безпеки на фермах. Також спікери і консультанти проекту розповіли учасникам про зміни в системі державного контролю, про нові підходи і переліки питань для інспектування та про принципи простежуваності при виробництві молочних продуктів.

Наступного дня група відвідала молокопереробне підприємство, де на учасники відпрацювали використання переліків питань для інспектування молокопереробного підприємства та оцінили систему простежуваності. Потім учасники відвідали молочно-товарну ферму з метою оцінки постачальника молока.

Під час третього дня навчання учасники обговорили результати інспектування молокопереробного підприємства та постачальника молока, практично відпрацювали оцінку системи простежування, а під час останнього дня тренінгу підготовлений проектом тренер з Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області Натяглий Олексій, який брав участь у навчальній поїздці до Швейцарії, презентував фахівцям територіальних управлінь і відділів особливості системи ризик-орієнтованого контролю та інспектування молочних ферм та молокопереробних підприємств у Швейцарії. Координатор 1-го і 2-го компоненту Вікторія Лець розповіла про контроль за введенням в обіг сирого молока в пілотних областях (Вінницька, Миколаївська, Полтавська, Харківська) у рамках Програми контролю сирого молока, що розробляється проектом спільно із зацікавленими особами та Держпродспоживслужбою.

За результатами участі у тренінгу державні інспектори отримали відповідні сертифікати.

Наступні подібні тренінги найближчим часом відбудуться в Миколаївській і Вінницькій областях.

У Полтавській області відбувся тренінг для фахівців Держпродспоживслужби