Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
1 + 7 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

На Полтавщині обговорили здійснення державного контролю на кордоні та в країнах – експортерах

Південна регіональна служба державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті провела останній із трьох запланованих семінарів з державними інспекторами ветеринарної медицини прикордонних інспекційних пунктів ветеринарної медицини в Сумській, Харківській та Полтавській областях.

Захід відбувся на базі Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області за сприянням та участю начальника Геннадія Пікуля. У заході взяли участь начальники управлінь Держпродспоживслужби районів Полтавської області, представники управління безпечності харчових продуктів та управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства, в.о. начальника Придніпровської регіональної служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті Юлія Суслякова та інші.

Під час семінару були опрацьовані питання інновацій при здійсненні державного контролю на кордоні та в країнах – експортерах на виконання Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин».

Також присутні розглянули особливості та практичні аспекти порядку, умов впровадження форми загального ветеринарного документа на ввезення харчових продуктів зі змістом компонентів тваринного походження , затвердженого Постановою КМУ від 18 липня 2018 р. №570 та інші проблемні питання.

Учасники проаналізували чинні механізми спільних дій, спрямовані на дотримання норм чинного законодавства в галузі безпечності та якості харчових продуктів, системі державного контролю та ветеринарії, порядок та послідовність дій для належного обміну інформацією з метою недопущення порушень харчового та ветеринарного законодавства.

На Полтавщині обговорили здійснення державного контролю на кордоні та в країнах – експортерах