Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
5 + 0 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

На Харківщині відбулося навчання щодо здійснення державного контролю на кордоні

22 серпня поточного року Південна регіональна служба державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті на базі кафедри ветеринарно-санітарної експертизи та судової медицини Харківської державної зооветеринарної академії провела другий нараду із запланованої серії заходів для державних інспекторів ветеринарної медицини прикордонних інспекційних пунктів ветеринарної медицини, які здійснюють державний контроль при імпорті, експорті та транзиті підконтрольних вантажів, в зоні їх обслуговування.

Під час заходу були опрацьовані питання інновації здійснення державного контролю на кордоні та в країнах – експортерах, на виконання Закону України Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин; порядок, умови та практичні аспекти впровадження форми загального ветеринарного документу на ввезення, затвердженого Постановою КМУ від 18 липня 2018р. №570 та опрацювання проблемних питань, які виникають, під час оформлення домашніх тварин при некомерційному їх переміщенні до країн-членів ЄС.

Також участь в семінар-нараді взяли в.о. першого заступника начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області Ірина Христоєва, завідувач кафедри ветеринарно-санітарної експертизи та судової медицини професор Харківської державної зооветеринарної академії Іван Яценко.

Останній запланований захід відбудеться 31.08.2018 року на базі Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області.

На Харківщині відбулося навчання щодо здійснення державного контролю на кордоні