Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
2 + 3 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

На Житомирщині експерти ЄС провели семінар щодо впровадження міжнародно визнаних методів аналізу залишків пестицидів

З 13 по 17 серпня поточного року на базі Державної установи «Житомирська обласна фітосанітарна лабораторія» відбулась чергова місія експертів Європейського Союзу в рамках Компоненту 3 «Огляд організаційних і оперативних структур і методологій міжрегіональних лабораторій з чіткими реалістичними рекомендаціями щодо їх модернізації.

Експерти Європейського Союзу - директор лабораторії продуктових та екологічних розслідувань Інституту безпечності харчових продуктів, здоров’я тварин та довкілля «BIOR» Латвії Вадим Барткевич та начальник відділу рідинної хроматографії Інституту безпечності харчових продуктів, здоров’я тварин та довкілля «BIOR» Івета Пугаєва провели для спеціалістів лабораторії навчання з питань впровадження міжнародно визнаних методів аналізу залишків пестицидів та якості засобів захисту рослин з використанням газової хроматографії з детектором захоплення електронів (ГХ-ЕЗД).

Також під час місії була розроблена аналітична методика визначення залишків хлорорганічних пестицидів у продуктах рослинного походження за допомогою ГХ-ЕЗД. Процедура підготовки зразків методом QuEChERS була прийнята з урахуванням технічних можливостей лабораторії.

Крім того, експерти ознайомили присутніх з законодавством ЄС в області контролю хімічних сполук в харчових продуктах та з роботою Європейських референтних лабораторій, мета яких - гармонізувати принципи проведення випробувань, забезпечити високу якість аналізів та надавати підтримку Європейської Комісії в області оцінки та керівництва ризиками.

На Житомирщині експерти ЄС провели семінар щодо впровадження міжнародно визнаних методів аналізу залишків пестицидів