Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
5 + 1 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

На Полтавщині відбулося навчання щодо здійснення державного контролю на кордоні

21 серпня поточного року Південна регіональна служба державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті на базі ДП «Сумська біологічна фабрика» провела першу семінар-нараду, із запланованої серії заходів, з державними інспекторами ветеринарної медицини прикордонних інспекційних пунктів ветеринарної медицини, які здійснюють державний контроль при імпорті, експорті та транзиті підконтрольних вантажів, в зоні їх обслуговування.

Під час заходу були обговорені питання інновації здійснення державного контролю на кордоні та в країнах – експортерах, на виконання Закону України Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин; порядок, умови та практичні аспекти впровадження форми загального ветеринарного документу на ввезення, затвердженого Постановою КМУ від 18 липня 2018р. №570 та опрацювання проблемних питань, які виникають, під час оформлення домашніх тварин при некомерційному їх переміщенні до країн-членів ЄС.

Також участь в семінар-нараді взяв перший заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Євген Лазоренко, представники управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії та держсанепіднагляду.

За результатом проведеного заходу обговорені основні питання здійснення державного контролю об’єктів санітарних та ветеринарно-санітарних заходів в умовах законодавчих та нормативно-правових змін, шляхи усунення та недопущення порушень під час проведення державного контролю. Прийняте спільне рішення про проведення зустрічей з зацікавленими особами (фізичними особами, клубами, асоціаціями) з метою інформування про вимоги які застосовуються при некомерційному перевезенні домашніх тварин до країн-членів ЄС, близького та дальнього зарубіжжя.

Наступні семінар-наради відбудуться:

22.08.2018 року м. Харків, кафедра ветеринарно-санітарної експертизи та судової медицини Харківської державної зооветеринарної академії;

28.08.2018 року м. Полтава.

На Полтавщині відбулося навчання щодо здійснення державного контролю на кордоні