Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
4 + 4 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Керівники Держпродспоживслужби привітали колектив з професійним святом – Днем працівника ветеринарної медицини

Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа та перший заступник Голови Держпродспоживслужби Андрій Жук привітали трудовий колектив Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів з професійним святом Днем працівника ветеринарної медицини.

Вітаючи колег, вони наголосили, що професія ветеринарного лікаря - одна з найнеобхідніших у нашому суспільстві. Адже вислів «медицина лікує людей, а ветеринарна медицина – людство» – це не просто пафосні слова, це слова, які відображають значення ветеринарної галузі для життя кожної конкретної людини, громади, країни і всієї планети загалом.

До привітань приєдналися директор Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Борис Кобаль та в.о. директора Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи Олександр Піщанський. Вони побажали розвитку ветеринарної галузі та професійного зростання кожному спеціалісту, який цю галузь представляє.

Керівники Держпродспоживслужби побажали працівникам ветеринарної медицини здоров’я, родинного затишку, процвітання, успіхів у здійсненні планів. Кращим працівникам за сумлінну роботу та професіоналізм були вручені відзнаки – подяки Прем’єр-міністра України.