Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
4 + 5 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Андрій Жук обговорив з експертами та бізнесом нормативні документи у сфері виробництва і обігу вет.препаратів

Перший заступник Голови Держпродспоживслужби Андрій Жук обговорив із представниками Громадської ради при Держпродспоживслужбі та бізнесом проект Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва ветеринарних препаратів», принципи контролю за дотриманням правил належного виробничої практики.

Участь у заході також взяв директор Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Держпродспоживслужби Борис Кобаль.

Учасники обговорили кваліфікаційні, організаційні, технологічні та кадрові вимоги до провадження господарської діяльності з виробництва ветеринарних препаратів та особливості норм Закону про вет. медицину.

Борис Кобаль відзначив, що розроблений проект ліцензійних умов має на меті визначених чітких організаційних, кваліфікаційних та спеціальних вимог на даний вид господарської діяльності, що, у свою чергу, допоможе розвитку малого та середнього бізнесу при здійсненні господарської діяльності у галузі ветеринарної медицини.

Також сторони проаналізували особливості здійснення виробничої практики із виробництва ветеринарних препаратів, перспективи впровадження чек-листів та інші питання.

Як наголосив Андрій Жук, запровадження ліцензування господарської діяльності з виробництва ветпрепаратів дозволить мати якісні, ефективні та безпечні вітчизняні ветеринарні препараті, що є важливою запорукою безпечності харчових продуктів тваринного походження та забезпечення здоров’я тварин, епізоотичного благополуччя країни.