Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
9 + 11 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

АІРТ та КМДА обговорили перспективи створення державного реєстру домашніх тварин та обмін даними між відповідними базами

Керівництво Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» та представники Київської міської державної адміністрації обговорили перспективи та особливості створення державних та комунальних баз даних домашніх тварин і механізми збереження персональних даних громадян при обміні інформацією між різними програмними продуктами.

Участь у зустрічі директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Київської міської державної адміністрації Юрій Назаров, перший заступник Голови КП ГІОЦ КМДА Вячеслав Новохацький, заступник директора КБУ «Контактний центр міста Києва» Олександр Дудченко, зоозахисники та представники громадських організацій.

Для вирішення проблеми створення державних та комунальних баз даних команда Kyiv Smart City, що опікується проблемою диких та безпритульних тварин міста, наприкінці минулого року розпочала роботу зі створення інформаційної системи «Реєстр домашніх тварин».

Державне підприємство «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» наразі працює над модернізацією та вдосконаленням електронної бази даних ідентифікованих тварин – Єдиного державного реєстру тварин.

Учасники домовилися про спільну роботу із створення державного реєстру домашніх тварин з можливістю обміну даними з локальними комунальними базами даних, які містять інформацію про домашніх тварин, на принципах забезпечення захисту персональних даних та юридичної значущість.

АІРТ та КМДА обговорили перспективи створення державного реєстру домашніх тварин та обмін даними між відповідними базами