Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
5 + 0 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

У Тернополі запрацювала оновлена Тернопільська обласна фітосанітарна лабораторія

Торік за клопотанням начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василя Хомінця Державна установа «Тернопільська обласна фітосанітарна лабораторія» 400 тис. грн зі спецфонду спрямувала для проведення ремонтних робіт у приміщенні лабораторії та на закупівлю необхідного обладнання та реагентів.

Відтак, у червні цього року Тернопільська обласна фітосанітарна лабораторія змінила адресу, переїхавши у приміщення на вулиці Текстильній, 6 у Тернополі. 

Начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець, начальник Управління фітосанітарної безпеки Віталій Панькевич ознайомилися з роботою лабораторії у новому приміщенні, умовами праці та проведення досліджень.

«Акумульовані у минулому році кошти дозволили нам значно покращити умови проведення досліджень. Наразі перший етап акредитації випробувальної лабораторії ДУ «Тернопільська обласна фітосанітарна лабораторія» відповідно до ДСТУ уже завершився», - заначив Василь Хомінець.

23 листопада 2012 року наказом Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України № 407 «Про утворення Державної установи «Тернопільська обласна фітосанітарна лабораторія» затверджено Положення про Державну установу «Тернопільська обласна фітосанітарна лабораторія». 28 листопада 2012 року проведено реєстрацію юридичної особи.

Тернопільська обласна фітлабораторія належить до сфери управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Спрямування та координація діяльності Лабораторії покладено на Департамент фітосанітарної безпеки, контролю у сфері насінництва та розсадництва.