Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
2 + 0 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Голова Держпродспоживслужби обговорив із представниками бізнесу та посольства Франції в Україні вихід українських підприємств на ринки ЄС

3 липня Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа обговорив із представниками посольства Франції в Україні та компанії Бель-Шостка Україна вихід українських підприємств на ринки ЄС та процес адаптації вітчизняного законодавства до норм ЄС.

У зустрічі взяв участь СЕО компанії Бель-Шостка Україна П’єр Берніго.

Зокрема, сторони проаналізували стан молочної галузі в Україні, перспективи впровадження нових стандартів якості молока, механізм виходу вітчизняних підприємств на європейські ринки та особливості впровадження європейських підходів на українському підприємстві.

Представники бізнесу наголосили, що підтримують адаптацію вітчизняного законодавства до норм ЄС, адже це відкриє перед ними нові ринки збуту не лише на Європейському континенті, але і на Африканському, і Азійському.

Володимир Лапа наголосив, що Держпродспоживслужба налаштована на конструктивне співробітництво із урахуванням вимог українського і європейського законодавства для забезпечення виходу вітчизняних підприємств на ринки ЄС.

«Компанії, які поєднують європейські підходи до менеджменту та українське виробництво, є промоутерами нашої держави та її продукції в ЄС. Держпродспоживслужба в межах компетенції готова до співпраці із всіма українськими підприємствами з метою підвищення якості та безпечності харчових продуктів», - відзначив Володимир Лапа.