До команди Держпродспоживслужби долучився Владислав Седик

четвер, 18 лютого, 2021 - 14:41
До команди Держпродспоживслужби долучився Владислав Седик

Учора, 17 лютого, Кабінетом міністрів України прийнято розпорядження №117-р щодо призначення Владислава Седика на посаду першого заступника Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

У Держпродспоживсліжбі Владислав Седик відповідатиме за фітосанітарний напрямок: захист та карантин рослин, охорону прав на сорти рослин, насінництво та розсадництво, додержання заходів біологічної і генетичної безпеки щодо сільськогосподарських рослин.

Владислав Седик має значний досвід роботи в зазначеній галузі. Працював у Головній державній інспекції захисту рослин Міністерства аграрної політики України, був інспектором Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України. Проводив активну громадську діяльність у сферах карантину та захисту рослин, фітосанітарного контролю та контролю за використанням пестицидів і агрохімікатів. Був Членом Громадської ради при Держпродспоживслужбі та головою її фітосанітарного комітету. Очолював Фітосанітарну Асоціацію України.

Крім того, Владислав Седикмає значний досвід співпраці з міжнародними організаціями: він був консультантом у проєктах Світового банку, Європейського банку реконструкції і розвитку, Продовольчої та сільськогосподарської організації (ФАО) ООН.

Головне меню