На Чернігівщині фахівці Держпродспоживслужби беруть участь у загальних зборах громадян та ведуть активну роз’яснювальну роботу серед населення

середа, 17 лютого, 2021 - 15:14
На Чернігівщині фахівці Держпродспоживслужби беруть участь у загальних зборах громадян та ведуть активну роз’яснювальну роботу серед населення

Фахівці Куликівського територіального управління Держпродспоживслужби беруть активну участь у загальних зборах громадян, що нині тривають у населених пунктах громади. Під час сходів сіл обговорено чимало актуальних питань, в тому числі стосовно ветеринарного обслуговування населення. Також надаються роз’яснення щодо небезпеки захворюваності великої рогатої худоби на лейкоз в особистих підсобних господарствах. Від фахівців місцеві жителі дізнаються про ознаки хвороби, її поширення, діагностику, заходи з профілактики та боротьби з лейкозом ВРХ. Крім того, розповсюджуються листівки з інформацією щодо профілактики захворювань на сказ, африканську чуму свиней, пташиний грип та запобігання отруєнню бджіл. 

Санітарно-просвітницьку роботу з попередження інфекційних хвороб свійських тварин здійснюють і фахівці Коропського структурного підрозділу Держпродспоживслужби. А під час зустрічей з бджолярами, зокрема, знайомлять їх з порядком реєстрації пасік. 

Відповідні роз’яснювальні листівки працівники дільничних лікарень розміщують у людних місцях, на інформаційних дошках старостинських округів. 

Головне меню