На засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ та НС фахівці Держпродспоживслужби Запоріжжя обговорили заходи щодо недопущення поширення збудника грипу птиці

п'ятниця, 12 лютого, 2021 - 15:09
На засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ та НС фахівці Держпродспоживслужби Запоріжжя обговорили заходи щодо недопущення поширення збудника грипу птиці

Про ситуацію щодо високопатогенного грипу птиці йшла мова сьогодні під час засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка відбулася під головуванням голови Запорізької облдержадміністрації Олександра Старуха. 

Зокрема, в.о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області Світлана Власова доповіла про виконання завдань, покладених на Держпродспоживслужбу стосовно профілактики та недопущення поширення збудника грипу птиці на території області. 

Вона зазначила, що окрім проведеної профілактичної роботи, моніторингових досліжень фахівцями Держпродспоживслужби у минулому році було перевірено 21 птахогосподарство, винесено 11 приписів із застосуванням заходів адміністративного впливу. 

На виконання Доручення Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля від 25.01.2021 року наразі Головним управлінням проводяться позапланові заходи державного ветеринарно-санітарного контролю (нагляду) щодо суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з вирощуванням, утриманням та реалізацією живої птиці, її забоєм, переробкою та зберіганням продукції з неї, а також стосовно дотримання вимог біобезпеки. 

Також очільниця служби зосередила увагу на подальшій комунікації з органами місцевого самоврядування в цьому напрямку роботи.

Головне меню