Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області прийняли участь у симулятивному тренінгу у Регіональній державній лабораторії Держпродспоживслужби

п'ятниця, 10 вересня, 2021 - 13:02
Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області прийняли участь у симулятивному тренінгу у  Регіональній державній лабораторії Держпродспоживслужби

09.09.20121 року на території Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Полтавській області відбувся симулятивний тренінг «Підвищення обізнаності та посилення готовності реагування у випадку спалаху грипу птиці на території Полтавської області».

На захід були запрошені фахівці Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області, районних управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області, Полтавської обласної, міської та районних державних лікарень ветеринарної медицини, фахівці вірусологічного, епізоотичного та патоморфологічного відділів Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Полтавській області, міжрайонних державних лабораторій Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Яніна Аранчій, директорка Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Полтавській області у своєму вступному слові наголосила на актуальності теми, адже, в останні роки відзначається напружена ситуація щодо грипу птиці в країнах Європи, у тому числі, які межують з Україною. Так, на території України з початку 2021 року зареєстровано 10 випадків високопатогенного грипу птиці. На щастя, на Полтавщині пташиний грип не реєстрували.

Оксана Ісаєва, начальник управління безпечності харчових продуктів та

ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області закликала присутніх ветеринарів бути активними і долучатися до обговорення, а також пропонувати теми для наступних тренінгів.

Навчання складалося з двох частин - з теоретичного і практичного блоків. На теоретичному - Наталія Карпенко. в.о. начальника відділу організації протиепізоотичної роботи Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області присутнім розповіла про епізоотичний стан щодо грипу птиці в Україні та на території Полтавської області, а також про планування та реалізацію програм активного та пасивного нагляду щодо грипу птиці в області.

Про організацію відбору проб для проведення діагностичного дослідження на грип птиці та методи діагностики розказала Тетяна Бурлака, завідувачка патоморфологічним відділом Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Полтавській області.

Алла Петруненко, завідувачка відділу уповноважених осіб для здійснення державного контролю Полтавської обласної державної лікарні ветеринарної медицини всім присутніх ознайомила з методами проведення стемпінг - ауту, умертвіння інфікованої птиці та шляхи їх знищення.

Після теорії – перейшли до практики. Присутні розділилися на три групи і вже на практиці здійснювали патологоанатомічний розтин трупів птиці, відбирали пакування, вчилися правильно, з урахуванням норм, доставляти патологічний матеріал для проведення досліджень, відбирали кров у курей і проводили стемпінг – аут.

Інша група, відповідно до запропонованого сценарію про спалах грипу, відвідала місця імітованої підозри щодо грипу птиці (імітованого птахогосподарства), здійснили епізоотичне розслідування, оцінили стан птиці в господарстві та поінформували Компетентний орган для ухвалення рішення щодо подальших дій.

По завершенню учасники підбили підсумки симулятивного тренінгу ділилися враженням.


Головне меню