На Запоріжжі посилено контроль щодо діяльності постачальників харчових продуктів для закладів освіти

середа, 10 лютого, 2021 - 10:38
На Запоріжжі посилено контроль щодо діяльності постачальників харчових продуктів для закладів освіти

Одним із ключових завдань сьогодення є посилення контролю за якістю та безпечністю продуктів харчування в закладах освіти - на цьому наголосила в.о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області Світлана Власова під час селекторної наради з керівниками районних, міських управлінь та самостійних галузевих підрозділів. 

Зокрема, учасники обговорили алгоритм дій при проведенні заходів державного контролю діяльності постачальників харчових продуктів та послуг з організації харчування для закладів середньої освіти. 

Також були розглянуті актуальні питання щодо проведення моніторингових обстежень об’єктів нагляду з дотримання протиепідемічних та обмежувальних заходів, встановлених постановами Кабінету Міністрів України та Головного державного санітарного лікаря України з профілактики поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. 

Окремо акцентувалася увага на виконанні доручення Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів щодо здійснення державного ветеринарно-санітарного контролю суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з вирощуванням, утриманням, реалізацією живої птиці та зберіганням продукції з неї. 

За кожним напрямком роботи були визначені першочергові завдання та наданні пропозиції щодо шляхів їх реалізації.

Головне меню