Владислава Магалецька з робочим візитом відвідала Дніпропетровську регіональну державну лабораторію

вівторок, 9 лютого, 2021 - 12:04
Владислава Магалецька з робочим візитом відвідала Дніпропетровську регіональну державну лабораторію

Учора, 8 лютого, під час візиту до міста Дніпро, Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька відвідала Дніпропетровську регіональну державну лабораторію. 

Під час відвідування лабораторії були розглянуті питання, пов’язані зі здійсненням державного моніторингу АЧС та грипу птиці. Крім того, обговорювалася робота бактеріологічного відділу, який відповідає за безпечність харчування в закладах освіти в рамках державного контролю. 

Окремо була розглянута робота хіміко-міко-токсикологічного відділу, який проводить дослідження сучасними методами фальсифікації продуктів харчування, визначає залишковий вміст пестицидів, мікотоксинів, антибіотиків в продукції тваринного та рослинного походження. 

Були обговорені пропозиції щодо організації більш ефективної роботи лабораторії та вирішення існуючих проблемних питань, а також пропозиції щодо посилання комунікації з підрозділами Держпродспоживслужби. 

Також під час візиту до Дніпра Владислава Магалецька провела робочу нараду в міжрегіональному управлінні та зустрілася з головою Дніпропетровської ОДА Валентином Резніченко. Під час зустрічі були досягнуті домовленості про більш тісну співпрацю Держпродспоживслужби та обласної влади.

Головне меню