Відбулось засідання Комітету виробників ветеринарних препаратів EBA

вівторок, 9 лютого, 2021 - 16:27
Відбулось засідання Комітету виробників ветеринарних препаратів EBA

Сьогодні, 9 лютого, відбулось засідання Комітету виробників ветеринарних препаратів Європейської Бізнес Асоціації за участю Голови Держпродспоживслужби Владислави Магалецької.


У зустрічі також взяли участь - заступниця голови Ольга Шевченко та заступник по діджиталізації Анатолій Вовнюк.


Були проговорені важливі питання, що хвилювали бізнес.


Відтак, була обговорена ситуація з експортом птиці. Було вкотре наголошено на важливості подальшої тісної співпраці з міжнародними партнерами.


Також, були порушені питання проведення досліджень щодо Ку-лихоманки у великої рогатої худоби в Україні за підтримки бізнесу, розблокування та звершення процедури перереєстрації кокцидіостатиків та можливість скасування обов’язковості проведення тесту на нешкідливість для імунобіологічних препаратів в Україні згідно практики ЄС та заміни його на гарантійні листи від компаній-виробників вакцин.


Окрему увагу приділили темі діджиталізації процесів реєстрації ветеринарних лікарських засобів та отримання погодження на ввезення зразків для проведення реєстраційних досліджень.


«Діджіталізація – це основна реформа, яку я маю впровадити в Службі. Вважаю, що створення зручних та сучасних сервісів зможе спричинити мультиплікативний ефект і значно полегшити ведення бізнесу», - зауважила Владислава Магалецька.


У свою чергу, заступник Голови Держпродспоживслужби з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації назвав основні пріоритети в напрямку ділжиталізації:


⁃ діджиталізація процесів реєстрації ветеринарних препаратів,

⁃ створення особистих кабінетів операторів ринку ветеринарних препаратів,

⁃ оцифрування процедури реєстрації кормових добавок

⁃ електронне ведення державного реєстру кормових добавок.


На завершення, учасники зустрічі домовились про подальші дії, а Владислава Магалецька закликала усіх учасників долучатися до цифровізації Служби та подякувала за співпрацю.

Головне меню