Вчасно надана лікувальна допомога – запорука швидкого одужання тварини

понеділок, 8 лютого, 2021 - 19:08
Вчасно надана лікувальна допомога – запорука швидкого одужання тварини

Усе більша кількість домашніх собак та котів страждає від захворювання на сечокам'яну хворобу. Її головна небезпека полягає в тому, що вона може сильно нашкодити організму тварини і довести ситуацію до летального результату. Вміння розпізнавати зміни в поведінці улюбленця є першим кроком на шляху до виявлення в тварини розладів сечовидільної системи або інших проблем. Усі коти й собаки поводяться по-різному, проте, якщо ви помітите невластиву поведінку свого вихованця або симптоми хвороби, обов’язково зверніться до ветеринарного лікаря.

Так, до Олександрійської міської лікарні ветеринарної медицини звернулась власниця йоркширського тер’єра, яка розповіла, що домашній улюбленець поводиться неспокійно, а також спостерігається часте сечовиділення з домішками крові. Фахівці провели огляд тварини та надали лікувальну допомогу з призначенням відповідних ветеринарних препаратів для покращення стану собаки. Також для встановлення точного діагнозу тварині зробили рентгенівський знімок, який показав стороннє тіло в ділянці сечового міхура. Для видалення каменя фахівці ветеринарної медицини провели хірургічне втручання, операція пройшла успішно. Опісля тварина знаходилася на реабілітації, отримувала антибіотикотерапію та протизапальні препарати. Наразі ніщо не загрожує життю собаки.

Щоб проконсультуватися щодо догляду за домашнім улюбленцем або отримати кваліфіковану лікувальну допомогу для тварини, звертайтеся до установ ветеринарної медицини в своєму населеному пункті, контакти яких за цим за цим посиланням.

Головне меню