У Мукачеві фахівці Держпродспоживслужби перевірили птахогосподарство щодо дотримання ветеринарно-санітарних вимог

понеділок, 1 березня, 2021 - 15:40
У Мукачеві фахівці Держпродспоживслужби перевірили птахогосподарство щодо дотримання ветеринарно-санітарних вимог

Фахівці Мукачівського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби Закарпаття здійснили перевірку з питань дотримання ветеринарно-санітарних вимог при роботі одного з птахогосподарств, що знаходиться на території Мукачівської ОТГ.

У ході контрольного заходу насамперед з’ясовувалося, чи працює господарство в закритому режимі і як виконує ветеринарно-санітарні вимоги при утриманні птиці. Принагідно представники управління вказали керівнику підприємства на важливість проведення профілактичних заходів задля не допущення захворювання птиці на пташиний грип, нагадали основні ознаки цього захворювання та проконсультували з найбільш актуальних питань.

Того ж дня при виконавчому комітеті Мукачівської ОТГ відбулося засідання ДНПК, в якому взяли участь посадовці Мукачівського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби.

Учасники зібрання обговорили епізоотичну ситуацію на території ОТГ із захворювання птиці та прийнято рішення про вживання низки заходів, направлених на запобігання занесенню вірусу пташиного грипу на територію цієї територіальної громади.


Головне меню