Безпека та благополуччя населення Чернігівської області - на контролі Держпродспоживслужби

понеділок, 1 березня, 2021 - 14:42
Безпека та благополуччя населення Чернігівської області - на контролі Держпродспоживслужби

Фахівці Держпродспоживслужби Чернігівщини продовжують контролювати дотримання вимог Санітарного регламенту у навчальних закладах. 

Постійно проводиться ця робота, зокрема, у Семенівській територіальній громаді. Фахівці місцевого підрозділу Держпродспоживслужби разом із представниками відділу освіти, молоді та спорту Семенівської міської ради відвідують навчальні заклади, щоб на місцях перевірити, як виконуються вимоги санітарного законодавства, зокрема Санітарного регламенту. 

Акцентується увага на безпечності харчових продуктів, виконанні вимог законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР). 

Особливе значення надається організації якісного та безпечного харчування учнів, дотриманню вимог при постачанні харчових продуктів, технологічного процесу, виконання правил особистої гігієни персоналом та здобувачами освіти. 

Також при моніторингових відвідуваннях звертається увага і на дотримання вимог санітарного законодавства щодо здійснення протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19). Під час відвідувань надавались відповідні рекомендації та консультації. 

Крім того, фахівці Семенівського районного управління Держпродспоживслужби продовжують проводити роботу щодо популяризації знань серед населення про особливо небезпечні захворювання тварин. Обговорюються і актуальні теми у сфері ветеринарної медицини. Зокрема, в установах Семенівської громади, в тому числі і в навчальних закладах та на об’єктах торгівлі, розповсюджуються інформаційні листівки щодо профілактики сказу, грипу птиці, африканської чуми свиней та попередження отруєння бджіл. Суб’єктів господарювання знайомлять з вимогами Протоколу №7 позачергового засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС від 22 лютого 2021 року.

Головне меню