Новини

Українські компанії галузі птахівництва отримали нові можливості експорту до Грузії

Українські компанії галузі птахівництва отримали нові можливості експорту до Грузії
2 дні 18 годин тому

Компетентні органи України та Грузії погодили форму сертифіката на експорт з України м’яса, субпродуктів та інших продуктів птахівництва.

Аудит ЄС підтвердив високу якість українського молока

Аудит ЄС підтвердив високу якість українського молока
3 дні 16 годин тому

Єврокомісія завершила аудит офіційного контролю над виробництвом та сертифікацією молока та молочних продуктів з України, які призначені для експорту до Європейського Союзу. Відтак, Держпродспоживслужба успішно подолала останній етап перевірок та офіційно пройшла місію. Це стало можливим завдяки злагодженій роботі багатьох фахівців.

Діагностично-профілактичні обробки тварин – передумова біологічної безпеки щодо сибірки

Діагностично-профілактичні обробки тварин – передумова біологічної безпеки щодо сибірки
3 дні 16 годин тому

У зв’язку з реєстрацією в Україні випадку захворювання тварини на сибірку в Головному управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області відбулася нарада з фахівцями у сфері ветеринарної медицини, керівниками територіальних підрозділів, начальниками державних лікарень ветмедицини та лікарями-епізоотологами. Перед присутніми виступив начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Юрій Травкін.

Лівія відкрила ринок для нової категорії товарів українського тваринництва

Лівія відкрила ринок для нової категорії товарів українського тваринництва
3 дні 21 година тому

Компетентні органи України та Лівії погодили двосторонню форму ветеринарного сертифіката на експорт племінної великої рогатої худоби з України до Лівії.

«Ми продовжуємо відкривати нові можливості для українських експортерів на іноземних ринках. Зокрема, просуваємо українські економічні інтереси на великому споживчому ринку країн Африки. Послідовні зусилля приносять конкретні результати для українського бізнесу. Сьогодні це додатковий доступ для українських компаній галузі тваринництва на ринок Лівії», – заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. 

Держпродспоживслужбою з метою забезпечення контролю за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів здійснено 29675 заходів нагляду, порушення встановлено на кожному шостому перевіреному об’єкті

4 дні 15 годин тому

З метою запобігання поширення коронавірусу SARS-CoV-2 на території України на виконання доручень Прем’єр-міністра України, протокольних доручень Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, постанов Головного державного санітарного лікаря України та пункту 36 постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SA

Держпродспоживслужба ініціює створення зони екологічної безпеки довкола заповідника «Асканія-Нова»

Держпродспоживслужба ініціює створення зони екологічної безпеки довкола заповідника «Асканія-Нова»
1 тиждень 2 дні тому

Відповідне питання обговорювалося під час засідання Комітету Верховної Ради України з питань екологічної безпеки та природокористування, а також під час наради, організованої Херсонською обласною радою за участі представників Держпродспоживслужби.

Створення 40-кілометрової зони екологічної безпеки навколо заповідника допоможе запобігти повторенню трагедії, яка відбулася взимку цього року, коли у «Асканії-Новій» відбулася масова загибель птахів, у тому числі, червонокнижних. Тоді в зразках патолого-анатомічного матеріалу, відібраного від загиблої птиці, було виявлено бродіфакум.

Ринок Нововоронцовського сільського споживчого товариства отримав експлуатаційний дозвіл на потужність – результати перевірки Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області

1 тиждень 3 дні тому

Фахівці Нововоронцовського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області провели позапланову перевірку роботи ринку Нововоронцовського сільського споживчого товариства. Перевірка проведена з метою контролю за дотриманням вимог законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів для отримання експлуатаційного дозволу на агропродовольчий ринок.

Головне управління Держпродспоживслужби в Луганській області повідомляє про початок пероральної кампанії проти сказу

1 тиждень 3 дні тому

В останню декаду жовтня поточного року в Луганській області, на територіях користувачів лісомисливських угідь планується проведення пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

Заходи будуть здійснюватись на виконання Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин в Україні на 2021 рік, погодженого рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кабінеті Міністрів України від 29.01.2021 № 1.

Володимир-Волинська міжрайонна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів акредитована на понад 200 методів випробувань.

1 тиждень 3 дні тому

Найзатребуванішими на сьогодні є мікробіологічні та фізико-хімічні випробування харчової продукції та питної води, а також дослідження молока на загальну бактеріальну забрудненість, кількість соматичних клітин та наявність інгібіторів. Фахівці лабораторії досліджують кров на лейкоз, бруцельоз та лептоспіроз.

На Волині під час пероральної вакцинації диких м'ясоїдних тварин заплановано використати 431,25 тис. приманок

1 тиждень 4 дні тому

З метою обмеження поширення вірусу сказу на території України, захисту території Європейського Союзу від поширення вірусу впродовж україно-польського кордону визначена буферна зона, яка охоплює Волинську область та в межах якої реалізовується Програма боротьби зі сказом на території України.

Сторінки

Головне меню