Новини

До уваги суб'єктів господарювання

До уваги суб'єктів господарювання
21 година 17 хв тому

Відповідно до Плану організації виконання Указу Президента України від 19.05.2018 № 139 “Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 травня 2018 року “Про припинення дії для України окремих міжнародних договорів, укладених у рамках співдружності Незалежних Держав” Держпродспоживслужба протягом 2020-2021 провела перемовини та консультації із компетентними органами Азербайджанської Республіки, Республіки Білорусь, Республіки Вірменія, Республіки Казахстан, Киргизької Республіки, Республіки Молдова, Республіки Таджикистан, Туркменістану, Республіки Узбекистан стосовно умов вз

Донецька область долучилася до програми контролю сирого молока

Донецька область долучилася до програми контролю сирого молока
1 день 2 години тому

8 квітня відбувся черговий обласний вебінар «Забезпечення якості та безпечності молока, що вводиться в обіг: нові вимоги та можливості».Захід був організований Головним управлінням Держпродспоживслужби (ГУ) у Донецькій області у співпраці зі швейцарсько-українською програмою «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (надалі – Програма), що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

Епідемічна ситуація щодо спалахів гострих кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь у І кварталі 2021 року та вжиті заходи

2 дні 3 години тому

Відповідно до оперативних повідомлень у першому кварталі 2021 року працівники територіальних органів Держпродспоживслужби взяли участь у розслідуванні 19 спалахів гострих кишкових інфекційних захворювань, внаслідок яких постраждало 202 особи, з них 191 дитина (94,6%). Це дещо менше ніж за аналогічний період попереднього року, коли працівники Держпродспоживслужби взяли участь у розслідуванні 28 спалахів гострих кишкових інфекційних захворювань, внаслідок яких постраждало 223 особи, з них 143 дитини (64%).

Лівія зацікавлена у соняшниковій олії та молочних продуктах з України

Лівія зацікавлена у соняшниковій олії та молочних продуктах з України
2 дні 20 годин тому

Розширення співпраці та збільшення товарообігу між Лівією та Україною обговорили Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька та Повірений у справах Держави Лівія в Україні Бенісса Адел.

Пан Бенісса Адел підкреслив важливість зміцнення співробітництва та збільшення товарообігу між Лівією та Україною. Зокрема, він висловив зацікавленість у експорті з України до Лівії соняшникової олії. Також під час зустрічі обговорювалася можливість експорту до Лівії зернової та плодово-ягідної продукції українських виробників.

Україна та Азербайджан обговорили перехід на нові правила торгівлі, які діятимуть з 13 квітня

Україна та Азербайджан обговорили перехід на нові правила торгівлі, які діятимуть з 13 квітня
3 дні 10 хв тому

Співробітництво між Україною та Азербайджаном у ветеринарії, фітосанітарії та безпечності харчових продуктів – ці теми обговорювалися під час українсько-азербайджанських консультацій. Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька наголосила, що співпраця між двома країнами є дуже активною: «Обсяги експортно-імпортних операцій постійно зростають, і ми маємо всі необхідні умови для подальшого розвитку нашого співробітництва».  

Держпродспоживслужба та Ветпромспілка домовилися про ключові напрямки співробітництва

Держпродспоживслужба та Ветпромспілка домовилися про ключові напрямки співробітництва
4 дні 22 години тому

Боротьба з нелегальним ринком ветпрепаратів, сертифікація виробників, вихід на закордонні ринки. Такі пріоритетні напрямки співпраці були визначені Держпродспоживслужбою та громадською спілкою «Українська асоціація виробників і дистриб'юторів ветеринарних препаратів та кормових добавок» (Ветпромспілка). Про це домовилися під час зустрічі Голова Служби Владислава Магалецька з представниками спілки.

Торговельний Brexit: відсьогодні Україна та Велика Британія торгують по-новому

Торговельний Brexit: відсьогодні Україна та Велика Британія торгують по-новому
1 тиждень 2 дні тому

31 березня закінчився перехідний період, запроваджений у зв’язку з виходом Великої Британії зі складу Європейського Союзу. З 1 квітня 2021 року експортні вантажі з України до Великої Британії повинні супроводжуватись виключно формами ветеринарних сертифікатів, які опубліковані на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби в розділі «Сертифікати на експорт з України»-«Велика Британія».

Водночас ввезення підконтрольних товарів із Великої Британії з 1 квітня можливе у разі, якщо вантажі супроводжуються:

Понад 60% українського ячменю експортується до КНР

Понад 60% українського ячменю експортується до КНР
1 тиждень 5 днів тому

Україна та Китай зацікавлені у лібералізації умов експорту ячменю для українських компаній, адже більше 60% цієї зернової культури орієнтовано саме на експорт до КНР. Про це говорили під час зустрічі Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька та Надзвичайний та Повноважний Посол КНР в Україні Фань Сяньжун.

25 березня відбувся онлайн обласний семінар «Забезпечення якості та безпечності молока, що вводиться в обіг: нові вимоги та можливості»

2 тижні 1 день тому

 Захід був організований Головним управлінням Держпродспоживслужби у Волинській області у співпраці зі швейцарсько-українською програмою «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (надалі – Програма), що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

У 2020 році товарообіг між Україною та Узбекистаном збільшився на 30%

У 2020 році товарообіг між Україною та Узбекистаном збільшився на 30%
2 тижні 1 день тому

 Товарообіг між Україною та Узбекистаном торік збільшився на 30%, попри  карантинні обмеження, викликані пандемією COVID-19. Про це, зокрема, йшла мова під час зустрічі Голови Держпродспоживслужби Владислави Магалецької з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Узбекистан в Україні Алішером Курмановим.

Двостороння співпраця між країнами здійснюється за багатьма товарними позиціями: цукор, плодоовочева продукція, горіхи, борошно, велика рогата худоба тощо. Саме Узбекистан став першою країною, куди Україна стала завозити нетелів.

Сторінки

Головне меню